Firma Polsk Consulting założona przez Zbigniewa Wyganowskiego działa nieprzerwanie od 2012 roku. Oferta firmy opiera się głównie na wieloletnim doświadczeniu oraz wykształceniu właściciela firmy. Zbigniew Wyganowski przez wiele lat pracował, jako tłumacz w gminie Drammen oraz posiada specjalizację w zakresie księgowości. Przez 5 lat działalności, firmie Polsk Consulting zaufały setki osób, które dzięki wiedzy oraz doświadczeniu założyciela firmy, lepiej odnalazły się w Norwegii.

Polsk Consulting specjalizuje się w rozliczeniach podatkowych,  formalnościach związanych m.in. z zakładaniem działalności w Norwegii, świadczeniami rodzinnymi i socjalnym, kredytami, wsparciem w urzędach norweskich m.in. NAV.

Siedziba firmy znajduje się w Drammem, ale usługi świadczone są dla Polaków na terenie całej Norwegii. Szanujemy Twój czas – większość spraw, z którymi zgłaszają się do nas nasi Klienci, rozwiązujemy online za pośrednictwem formularzy na naszej stronie.  Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z Polsk Consulting.