Dodatkowe środki pieniężne w Norwegii

Kredyt konsumencki (forbrukslån) to pożyczka, którą możesz otrzymać na dowolny cel. Może to być zarówno kredyt czysto gotówkowy, jak i połączona usługa kredytowa tzw. kredyt konsolidacyjny mający na celu spłatę różnych Twoich zadłużeń: na kartach kredytowych, kredyty ratalne. W szczególnych przypadkach jest to również kredyt na zakup samochodu. Po podpisaniu umowy kredytowej bank spłaca Twoje dotychczasowe kredyty, a raty, które płaciłeś, zastępuje jedną.

Możesz starać się o pożyczkę na kwotę od 30 000 do 400 000 koron. Okres spłaty do 15 lat.

Ten rodzaj kredytu jest najtańszym rozwiązaniem finansowym na rynku i ma znacznie niższe oprocentowanie (ok. 15%) niż standardowe karty kredytowe, których oprocentowanie wynosi ok. 25%. Wysokość oprocentowania kredytu zależy od sytuacji finansowej, rodzinnej i zawodowej Klienta.

Aby starać się o pożyczkę w Norwegii należy przepracować minimum 3 lata. Bank zwraca uwagę nie tylko na wysokość zarobków, ale także na to, czy zarobki z ostatnich 3 lat są w miarę stabilne. Minimalna wysokość zarobków wynosi 300.000 koron rocznie dla indywidualnych kredytobiorców lub 500.000, jeśli staramy się o pożyczkę wspólnie z drugą osobą. Udzielamy pożyczek w bankach: YaBank, Ekspressbank oraz Bank2.

Wybieramy zawsze najkorzystniejszą ofertę kredytową, dobraną do sytuacji finansowej klienta.

Zapraszamy do skorzystania z formularza wniosku kredytowego online:

PRZEJDŹ DO FORMULARZA